Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie na https://oeindustry.com.

Szczególnie istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł albo zlekceważenie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej klasy niezawodnego oświetlenia jest ważne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych producentów wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów agro, specjalnych i off-road

Zasadniczo w ofercie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka produkuje także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, agro czy specjalnymi. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także używane przez konkretne służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to ledwie wycinek produktów OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowana grupa fachowców gotowa urzeczywistnić wizję klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, poprzez produkcję prototypu, aż po certyfikację produktu. Co ważne, OE Industry oferuje też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania kompetentnego zespołu fachowców, dokładnych analiz potrzeb swoich kontrahentów i silnej presji na wieloaspektowe testowanie nowych produktów, OE Industry stało się liderem w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]